Про компанію

Компанія "ЖИВА-СТАЛЬ" вже більше десяти років виконує роботи по виготовленню та монтажу металевих конструкцій на будівельних майданчиках України. Завдяки своєму досвіду, професіоналізму та порядності, компанія "ЖИВА-СТАЛЬ" здобула лідируюче місце серед аналогічних компаній України. 

Ми піклуємось про кожного нашого Замовника, консультуючи його і надаючи йому повну, кваліфіковану і змістовну інформацію. Наша Компанія, пропонує нашим Клієнтам продукцію у якій гармонічно збалансовані такі складові, як висока якість та конкурента ціна. Ми надаємо нашим Клієнтам послуги по виготовленню та монтажу металевих конструкцій з чорного металу та нержавіючої сталі. Всі наші Клієнти залишаються задоволені нашою роботою, так як перед початком роботи, ми завжди все обговорюємо заздалегідь і робимо робочі Креслення в яких враховані всі деталі та зауваження Замовника. Також кожне наше замовлення супроводжується Договором, в якому чітко та незмінно прописані такі головні речі, як терміни виконання робіт та ціна, що гарантує нашим Клієнтам впевненість у належному виконанні їх замовлень. 

Озираючись на свій багаторічний досвід, Компанія "ЖИВА-СТАЛЬ" має у своїй базі багато порядних та перевірених часом компаній, які постачають якісний матеріал та комплектуючі, що дозволяють нам виготовляти кожен раз високоякісні металеві конструкції. Наразі нас обрала вже велика кількість будівельних компаній України, на об'єкти котрих ми монтуємо свою продукцію. Деякі з них працюють з нами на постійній основі і це свідчить про те що Компанії "ЖИВА-СТАЛЬ" можна довіряти та впевнено дивитися у майбутнє! 

Ми безмежно вдячні тим хто вже давно обрав нас, як надійного партнера та раді завжди новим Клієнтам. У кожному нашому замовленні, ми прагнемо знайти гармонію між високою якістю та привабливою ціною.

Для того, щоб з нами зв'язатись, перейдіть в розділ "Контакти".